- Hoşgeldiniz

Başkan, Marmara Bitlisliler Derneği’ni ziyaret etti

Başkan, Marmara Bitlisliler Derneği’ni ziyaret etti sitemize 30 Ocak 2015 tarihinde eklenmiş ve 424 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze’de bulunan Marmara Bitlisliler Derneği’ni ziyaret etti. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba’nın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, Bitlislilere kent genelinde ve Gebze’de yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Dernek başkanı Bülent Dağbay’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, Bitlislilerin samimi ve sıcak ilgisiyle karşılaştı.

MEDENİYET KURUYORUZ

Başkan Karaosmanoğlu ziyarette, “Bitlis’in medeniyet ve kültür kenti olduğunu çok iyi biliyoruz. Biz de aynı hisle çalışıyoruz. Medeniyet anlayışımızı bu merkeze koyarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İlim irfan temelinde insanlarımızı yüceltmek için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz” dedi.

GENÇLER ÖNEMLİ

Başkan Karaosmanoğlu dernek ziyaretin de gençlerin iyi yetiştirilmesi noktasına dikkat çekerek, “Sizlerin çocuklarınıza verdiği özeni ve ilgiyi biliyorum. Bu nedenle gençlerimizin güzel yetişmesinde daha fazla hassasiyet göstereceğinize inanıyorum. Gençlerimizin zararlı alışkanlıklardan korunması için hep beraber mücadele edeceğiz. Dernek içi faaliyetlerinizde bu konuya ağırlık vermenizi sizden rica ediyorum” şeklinde konuştu.

İL KONGRESİNİN DAVETİYESİNİ VERDİ

Başkan Karaosmanoğlu ile ziyareti gerçekleştiren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve AK Parti İlçe Başkanı Hasan Soba, Marmara Bitlisliler Derneği Başkanı Bülent Dağbay’a 7 Şubat’ta gerçekleştirilecek il kongresinin davetiyesini verdi. Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Başbakanımız ve Genel Başkanımız Prof. Dr Sayın Ahmet Davutoğlu’nun katılacağı kongreye tüm Bitlislileri davet ediyorum’’ dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :