- Hoşgeldiniz

Başkan Körfez köylüsünün İşyeri ruhsatlarını dağıttı

Başkan Körfez köylüsünün İşyeri ruhsatlarını dağıttı sitemize 13 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 4.002 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Belediyesi’nin Sevindikli ve çevre köylerdeki vatandaşların iş yerleri ruhsatları dağıtım törenine katıldı. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş hazır bulunduğu törende, 31 köylü esnafımıza iş yeri ruhsatları dağıtıldı.

HİZMETİ VATANDAŞIN AYAĞINA GETİRİYORUZ

Başkan Karaosmanoğlu törende bir konuşma yaparak, “ Köylümüzün hizmetlerini en iyi şekilde alması için çalışıyoruz. Kent merkezine gelmeden resmi işlerini yapabilmesi için, çalışanlarımızı sizlere göndererek hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Sizden gelen talepleri de dinleyerek hizmetlerimize hız veriyoruz. Planlı şehir ve planlı köyler için tüm ekibimiz sizler için çalışacaktır” dedi.

KÖYLÜ ESNAFIMIZ BU HİZMETTEN MEMNUN

Körfez köylerinde iş yerlerine verilen ruhsatlar nedeniyle vatandaş memnun olurken, Başkan Karaosmanoğlu Sezai Öztürk, Fikri Yaşar ve Ali Korucuoğlu’nun ruhsatlarını kendisi verdi. Dağıtılan iş yerleri ruhsatları nedeniyle, köylü esnafının da bu hizmetten dolayı mutlu olduğu görüldü. İş yeri sahipleriyle köy halkı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na ve Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a, köylere duyulan ilgi ve hizmetlerden dolayı da teşekkür ettiler.

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :