- Hoşgeldiniz

Başkan: Kefken limanından halkımız keyif alacak

Başkan: Kefken limanından halkımız keyif alacak sitemize 08 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 372 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra’nın önemli liman bölgesi Kefken’de incelemeler gerçekleştirdi. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Yusuf Özder, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanı Cenan Turan ve teknik personelin hazır bulunduğu inceleme gezisinde Başkan Karaosmanoğlu, “Kefken limanında bir dizi çalışmalar gerçekleştirdik. İnanıyorum ki, Kefken limanından halkımız keyif alacak. Arkadaşlarımız yürüyüş yolları ve ışıklandırmalar konusunda çalışmaları hayata geçirdiler. Bu bölge daha güzel ve cazip bir hale gelecek” dedi.

 

KEFKEN LİMANI DAHA DA GÜZELLEŞECEK

Kandıra ilçemizin gelişmekte olan her bölgesinde insanlarımızın huzuru yakaladığını ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “Kefken limanımızda yapacağımız çalışmalarla insanımız Karadeniz’in o eşsiz güzelliğiyle huzuru bulacak. Limanımızdaki teknelerin oluşturduğu güzel görünüm plajla bütünleşecek, yürüyüş yoluyla beraber peyzaj çalışmalarıyla renklenecektir. Kefken limanı ve çevresindeki çalışmamız bittiğinde bölgeye ayrı bir güzellik katacaktır” dedi.

 

ETÜT PROJE YAPILACAK

Başkan Karaosmanoğlu, Park Bahçeler ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı’na sahil alanında yapılacak çalışmalar için etüt proje yapılmasını talimat vererek, “Yaz ayının başına kadar peyzaj çalışmalarının yanı sıra sahildeki yürüyüş yollarıyla beraber çevrenin güzelleştirilmesi noktasında gerekli tüm çalışmaları yapalım. Kandıra’mıza ve şehrimize güzel bir dinlenme alanı çıkartalım” ifadelerini kullandı. Kandıra Belediye Başkanı Köken de, “Büyükşehir Belediyemizin ilçemize kazandıracağı bu proje için başta Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’na ve ekibine çok teşekkür ederim” açıklamasını yaptı.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :