- Hoşgeldiniz

Başkan Karaosmanoğlu’ndan yeni yıl mesajı

Başkan Karaosmanoğlu’ndan yeni yıl mesajı sitemize 30 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 295 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

2015 yılının Kocaeli’ne ve Türkiye’mize hayırlar getirmesini dileyen ve bir tebrik mesajı yayınlayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, hemşerilerinin ve milletimizin yeni yılını kutladı. Başkan Karaosmanoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi; “Yeni yıl, umutlu başlangıçlar ve geride bıraktığımız yılın muhasebesini yapma imkânını bize sunuyor. 2014’te hangi önemli işlerin üstesinden geldik? 2015’te gerçekleştireceğimiz projeler neler? Şehrimizi yeni yılda daha modern, daha güçlü, daha sevinçli bir yer haline getirmek için; vatandaşlarımızın yüzünü güldürmek, güvenlerine layık olmak için neler yapacağız? Bu gibi sorularla yol haritamızı çıkarıyoruz.“

2015’E YENİ BİR HEYECANLA GİRİYORUZ

Başkan Karaosmanoğlu, “2014 yılı Kocaelimiz, bizler, hepimiz için büyük yatırımların, önemli projeksiyonların gerçekleştirildiği, birçok yatırım ve açılışın yapıldığı bir yıl oldu. Şükürler olsun. 2014’ü geride bırakırken alnımız açık, yüzümüz ak, vicdanımız huzurlu. 2015’e zinde ve yeni projelerin, atılımların heyecanı içinde giriyoruz. Yeni yılın hepimize, yuvalarımıza, şehrimize ve ülkemize esenlik, huzur ve sevinç getirmesini diliyorum. Hep birlikte, nice güzel yıllar yaşamak ümidiyle“ dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :