- Hoşgeldiniz

Başkan Karaosmanoğlu’ndan Kocaeli’nin sahillerine davet

Başkan Karaosmanoğlu’ndan Kocaeli’nin sahillerine davet sitemize 04 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 562 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan Karaosmanoğlu’ndan Kocaeli’nin sahillerine davet

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Mavi Bayraklı Cebeci Sahili’nde incelemelerde bulundu. Ulusal medyanın da ilgisini çeken Cebeci Sahili’nde denize girmeye gelen vatandaşların memnuniyetini alan Başkan Karaosmanoğlu, gençlerle plaj voleybolu oynadı. Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli ve çevre illerde yaşayan deniz sevdalılarını İzmit Körfezi ve Karadeniz sahillerine davet etti.

MAVİ BAYRAKLI CEBECİ

Kocaeli’nin İzmit Körfezi’ndeki Karamürsel Altınkemer Sahili’nden sonra ikinci Mavi Bayraklı halk plajı olan Karadeniz kıyısındaki Kandıra Cebeci Sahili, yaz aylarında büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle Mavi Bayrak çekilen Cebeci Plajı’nda incelemelerde bulunan Başkan Karaosmanoğlu, sahile gelen vatandaşların memnuniyetini aldı.

TATİLCİLER ÇOK MEMNUN

Başkan Karaosmanoğlu’na plaj düzenlemesi ve alınan Mavi Bayrak için teşekkür eden tatilciler, Kocaeli’nden ve çevre illerden plaja geldiklerini ve çok beğendiklerini söyledi. Denize girenlerle yakından ilgilenen ve gençlerle plaj voleybolu oynayan Başkan Karaosmanoğlu, sahil boyunca denetlemede bulundu. Mavi Bayraklı Kandıra Cebeci Plajı’na büyük önem veren ulusal kanallar da Başkan Karaosmanoğlu ile röportaj yaptı.

EVİMİZİN MUTFAĞI GİBİ

Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Sanayi kenti olan Kocaeli’nde insanımızı sahillerle buluşturduk. Hayallerin ötesinde çok çalıştık. İzmit Körfezi’ne bir gram kirli su bırakmıyoruz. Denizlerimize evimizin mutfağı gibi bakıyoruz. Bu sahillerde yürüyor, dinleniyor, denize giriyoruz. Denizin tüm nimetlerinden istifade ediyoruz. Ben herkesi Mavi Bayraklı plajlarımıza, Karedeniz ve İzmit Körfezi sahillerimize davet ediyorum’’ ifadesini kullandı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz