- Hoşgeldiniz

Başkan Karaosmanoğlu’ndan Hyundai Assan’a ziyaret

Başkan Karaosmanoğlu’ndan Hyundai Assan’a ziyaret sitemize 05 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 331 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Alikahya’da bulunan Hyundai Assan Fabrikası’nı ziyaret etti. Üretim Direktörü Ku Yong Jung ve İdari İşler Direktörü Youngkuk Kim tarafından karşılanan Başkan Karaosmanoğlu’na Başkan Danışmanı Gültekin Görüm de eşlik etti.

“EMEKÇİNİN HİZMETKÂRIYIZ”

Kocaeli genelindeki fabrika ve iş yeri ziyaretlerine ziyaretler gerçekleştiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Hyundai Fabrika yönetimi ve çalışanlarla bir araya geldi. Emeğin kutsal olduğunu dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, “Kendimizi emekçinin hizmetkârı olarak görüyoruz. Kocaeli halkına hizmet etmek için bu görevi üstlendik. Biz de halkımızın işçisiyiz” dedi.

“YABANCI YATIRIMI ÖNEMSİYORUZ”

Yabancı yatırımların Kocaeli için kazanç olduğunu söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, yeni yatırım alanların oluşması için kolaylıklar sağladıklarını belirtti. Fabrikanın çalışma alanlarını gezen Başkan Karaosmanoğlu, “Yabancı yatırımları önemsiyoruz. Kent halkına yeni çalışma alanları doğuyor” diye konuştu.

KOCAELİ’DE ÜRETİLİYOR 30 ÜLKEYE İHRAÇ EDİLİYOR

Hyundai Assan İzmit Fabrikası, Türkiye ve başta Avrupa olmak üzere yakın bölgelerdeki tüm pazarlar için 1997 yılı Temmuz ayından bu yana üretim gerçekleştiriyor. Bugüne kadar 400 binin üzerinde araç üreten Hyundai Assan Fabrikası’nda saatte ortalama 22 araç üretiliyor ve günlük toplam üretim yaklaşık 400 adedi buluyor. Bazı modelleri, başta Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve Portekiz gibi ülkelerin aralarında bulunduğu Avrupa ülkeleriyle birlikte Orta Doğu ve Kuzey Afrika dahil olmak üzere yaklaşık 30 ülkeye sadece Türkiye’den ihraç ediliyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :