- Hoşgeldiniz

Başkan Karaosmanoğlu’ndan Hanil CF Fabrikası’na ziyaret

Başkan Karaosmanoğlu’ndan Hanil CF Fabrikası’na ziyaret sitemize 10 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 318 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele’de bulunan Hanil CF Fabrikası’nı ziyaret etti. Kocaeli genelindeki fabrika ve işyerlerine gerçekleştirdiği ziyaretlere devam eden Başkan Karaosmanoğlu, fabrika yönetimi ve çalışanlarla bir araya gelerek, fabrikanın çalışma alanlarını gezdi.

HANİL E-HWA CEO’SU DA KARŞILADI

Merkezi Güney Kore’de bulunan HANİL E-HWA şirketler grubu CEO’su JongYoung Koo’nun da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Karaosmanoğlu’nu Fabrika Genel Müdürü Bum Joo Hwang, Genel Müdür Yardımcısı Kyoung Çhoi, Üretim Müdürü Adem Kalender ve İnsan Kaynakları Müdürü Pelin Öztire karşıladı.

“YABANCI YATIRIMCIYA KOLAYLIK SAĞLIYORUZ”

Ziyarette, yabancı yatırımların Kocaeli için kazanç olduğunu söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, yeni yatırım alanlarının oluşması için kolaylıklar sağladıklarını belirtti. Başkan Karaosmanoğlu, “Kent halkına yeni çalışma alanları doğuyor. Emeğin kutsallığını önemsiyoruz. Kendimizi de emekçinin hizmetkârı olarak görüyoruz. Biz de halkımızın işçisiyiz” dedi.

2006’DA KURULDU

Hanil CF Fabrikası, 20 Kasım 2006 tarihinde yüzde 100 Kore sermayesi ile Kocaeli’nde kuruldu. Fabrika, 3000 m²’si kapalı alan olmak üzere toplam 10.000 m² alanda, 60 mavi yaka ve 10 uzman beyaz yaka personeliyle otomotiv yan sanayisi olarak hizmet veriyor.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :