- Hoşgeldiniz

Başkan Karaosmanoğlu’ndan Cumhuriyet Bayramı mesajı

Başkan Karaosmanoğlu’ndan Cumhuriyet Bayramı mesajı sitemize 28 Ekim 2014 tarihinde eklenmiş ve 308 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Cumhuriyet Bayramı bütün yurtta olduğu gibi Kocaeli’mizde de coşkuyla kutlanıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da yayınladığı bir mesajla hemşehrilerinin ve Türk halkının bayramını kutladı. Başkan Karaosmanoğlu mesajında, “Türkiye Cumhuriyeti’nin 91’inci yıldönümünü gururla ve kıvançla kutlamaktayız. Cumhuriyet, vatanı işgal edilmiş olan bir milletin bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği millî mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin taçlanmasıdır. Bu nedenle Aziz Milletimiz, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz ki el birliği ile çalışacak, muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkmak ve 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da emin adımlarla yürüyecektir.

 

YÜRÜYÜŞE DAVET

Cumhuriyetimizin 91 yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ve aziz milletimizin birliğine her zamankinden daha çok ehemmiyet vermekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yâd ediyor, Cumhuriyet Bayramınızı yürekten en kalbi sevgilerimle kutluyorum. Bütün hemşehrilerimi bugün olacak Cumhuriyet yürüyüşüne davet ediyorum.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :