- Hoşgeldiniz

Başkan Karaosmanoğlu’ndan Bıyık’a hayırlı olsun ziyareti

Başkan Karaosmanoğlu’ndan Bıyık’a hayırlı olsun ziyareti sitemize 08 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 243 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kongre ile AK Parti Darıca İlçe Başkanlığı’na tekrar seçilen Başkan Muzaffer Bıyık ve yeni yönetimini ziyaret etti. AK Parti Darıca İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, Bıyık ve yönetimine başarılar diledi.

GENEL SEÇİMLER ÇOK ÖNEMLİ

2015 genel seçimlerinin Türkiye tarihi açısında çok önemli olduğunu vurgulayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yeni yönetimin el birliği ile bu seçimler için çalışmalara başlaması gerektiğini vurguladı. Haziran ayında yapılacak olan seçimlere 7 aydan kısa bir süre kaldığını belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Kocaeli olarak farkımızı bu seçimlerde de ortaya koymalıyız” diye konuştu.

“DARICA’YA KOCAELİ’YE BÜYÜK İŞ DÜŞÜYOR”

“Hep birlikte çalışarak en fazla sayıda vekili Ankara’ya yollamalıyız” diye Başkan Karaosmanoğlu, Teşkilatlarımız bir vücudun uzuvları gibi olmalı, birlikte hareket etmeli. O zaman başarı zaten kendiliğinden gelecektir. Kocaelimize büyük iş düşüyor. Bu bakımdan Darıca’da da ben inanıyorum ki çok başarılı bir seçim dönemi geçecektir. Yeniden seçilen Muzaffer Bıyık kardeşimi ve sizleri tekrardan tebrik ediyor başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :