- Hoşgeldiniz

Başkan Karaosmanoğlu,Atatürk’ü Saygıyla Anıyoruz

Başkan Karaosmanoğlu,Atatürk’ü Saygıyla Anıyoruz sitemize 09 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 541 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

 Başkan Karaosmanoğlu,Atatürk’ü Saygıyla Anıyoruz

Devletimizin kurucusu Mustafa Kemâl Atatürk’ün vefatının 75’inci yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, hemşehrilerine ve bütün Türk Milleti’ne baş sağlığı diledi. Başkan Karaosmanoğlu mesajında, “Bugün milletimizin hüzünlü günlerinden birini yaşıyoruz. Devletimizin kurucusu ve büyük komutan Mustafa Kemâl Atatürk’ün vefatının 75’inci yılında onu ve yaptığı hizmetleri bir kez daha saygıyla anıyoruz. Yaptıklarını anlıyor ve aziz milletimize sunduğu cumhuriyet nedeniyle şükranlarımızı sunuyoruz.

DEVLETİMİZİN TEMELLERİ SAĞLAM

Çevremizdeki ülkelerde ortaya çıkan isyanlar ve işgallere rağmen ülkemizin ve milletimizin bir istikrar adası gibi durması dikkat çekicidir. Bu da milletimizin binlerce yıllık devlet tecrübesinin yanı sıra devletimizin kuruluşundaki sağlam temellerin de etkisiyle gerçekleşmektedir. Onun aramızdan ayrılması milletimizi derinden sarsmıştır. Eşsiz dehası sayesinde işgal altından kurtularak bugün hür ve bağımsız yaşadığımız cumhuriyetimize kavuştuk” dedi.

CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ

Başkan Karaosmanoğlu, “Ülkemizin, kentimizin gelişmesi ve kalkınması için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Bu cennet vatanı, bu güzel kenti daha ileri ve daha gelişmiş, mamur bir hale getirmek için canla başla çalışıyoruz” diyerek sözlerine devam etti. Başkan Karaosmanoğlu sözlerini, “Atatürk’ü, vefatının 75’inci yıldönümünde, rahmet ve minnetle anıyoruz” diyerek tamamladı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz