- Hoşgeldiniz

Başkan Karaosmanoğlu yarın Ankara’ya gidecek

Başkan Karaosmanoğlu yarın Ankara’ya gidecek sitemize 02 Temmuz 2014 tarihinde eklenmiş ve 250 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yarın (1 Temmuz Salı) AK Parti Cumhurbaşkanı adayının açıklanacağı toplantıya katılmak için Ankara’ya gidecek. Başkan Karaosmanoğlu’nun yokluğunda Başkan Vekili Zekeriya Özak vekalet edecek.

 

4 BİN DAVETLİ

AK Parti, Cumhurbaşkanı adayını yarın Ankara Ticaret Odası (ATO) Kongre Merkezi’nde büyük bir toplantıyla açıklayacak. 4 bin kişinin davet edildiği toplantı için, her davetlinin kart rengine uygun koltukta oturacağı özel kartlar hazırlandı. Cumhurbaşkanı adayı, 21., 22., 23. ve 24. dönem milletvekilleri, bakanlar, bakan yardımcıları, il, ilçe, belde belediye başkanları, MKYK üyeleri, büyük kongre delegeleri, il başkanları ve parti kurucularının katılacağı toplantıda saat 11.30’da ilan edilecek.

 

250 GAZETECİ İZLEYECEK

AK Parti Genel Merkezi’nden yapılan açıklamada kartsız girişlere izin verilmeyeceği, davetlilerin dağıtılan kartlarla salonda aynı renkte olan koltuklara oturabileceği bildirildi. Basının yoğun ilgi göstereceği toplantıyı farklı basın kuruluşlarından muhabirlerin yanı sıra genel yayın yönetmenleri, Ankara temsilcileri ve köşe yazarlarının da aralarında bulunduğu yaklaşık 250 basın mensubu takip edecek. Toplantıyı izleyecek gazetecilere de akreditasyon kartları düzenlendi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :