- Hoşgeldiniz

Başkan Karaosmanoğlu Tıp Bayramını Kutladı

Başkan Karaosmanoğlu Tıp Bayramını Kutladı sitemize 14 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 552 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan Karaosmanoğlu Tıp Bayramını Kutladı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yayınladığı bir mesajla sağlık görevlilerinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik etti.

14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle bir tebrik mesajı yayınlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Öncelikle 14 Mart Tıp Bayramı’nın kutlu olmasını diliyor, bütün tıp camiamızı tebrik ediyorum…” dedi.

Başkan Karaosmanoğlu mesajının devamında; “Bugün kutladığımız Tıp Bayramının temelleri 1827’de Tıphane-i Amire ve Cerrahhane-i Amire’nin kurulmasıyla atılmış ve Ülkemizde sağlık biliminin gelişmesinde büyük katkı sağlanmıştır.

Ülkemizin özellikle son yıllarda tıp alanında çok ciddi mesafeler almış olması, Hükümetimizin, doktor, hemşire ve bütün sağlık personelinin bu konuda gösterdiği gayret ve başarı, Aziz Milletimiz adına gurur verici bir gelişmelerdir.

Kocaeli’nde de sağlık hizmetlerinin gelişmesi, kentimizde insana verilen değerin bir göstergesidir.

Kocaeli’nde yaşamak, insana değer katıyor, demektir…

Bu da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak bizim en önemli amaçlarımızdan birisidir. Bu değeri, Doktorlarımızla, hemşirelerimizle ve diğer sağlık personeliyle, birlikte üretiyoruz.

Kocaeli’nde kurtulan her bir canla, sadece; Kocaeli Üniversitemiz, Tıp Fakültemiz ve hastanelerimiz değil; aynı zamanda Kocaeli olarak hepimiz kazanıyoruz” dedi.

Başkan Karaosmanoğlu mesajında, doktor ve hemşirelere yönelik olarak bazı hasta yakınlarının uyguladığı şiddeti de kınayarak; “Gece gündüz demeden fedakârca çalışan sağlık personeline hasta yakınlarınca uygulanan şiddet asla affedilemez” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz