- Hoşgeldiniz

Başkan Karaosmanoğlu Tıp Bayramı’nı kutladı

Başkan Karaosmanoğlu Tıp Bayramı’nı kutladı sitemize 14 Mart 2014 tarihinde eklenmiş ve 406 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan Karaosmanoğlu Tıp Bayramı’nı kutladı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, yayınladığı bir mesajla bütün sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yayınladığı mesajda sağlık sektöründe doktor, hemşire, hastabakıcı, ebe, sağlık memuru ve diğer çalışan bütün personelin 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik etti.

 

Başkan Karaosmanoğlu mesajında, “Hekimliğin ve insan hayatını kurtarmanın dünyanın en kutsal mesleklerinden birisi olduğunu vurguladı.

Başkan Karaosmanoğlu mesajında sözlerini şöyle sürdürdü: “Sağlık çalışanlarımız, hep yanı başımızda; Hızır gibi imdadımıza yetişen, insanların sağlıklı bir hayat sürmesi için gece -gündüz demeden çalışan fedakâr insanlardır. Her an yardıma koşan, dertlere derman, yaralara merhem olan doktorlarımız, hemşirelerimiz, ebelerimiz ve diğer sağlık personelimiz insanlığın gurur kaynağı, sağlığımızın sigortasıdır.

 

Ülkemiz özellikle son yıllarda tıp alanında çok ciddi mesafeler kat etmiştir. Doktorlarımız tarafından dünya çapında başarılara imza atıldığını gururla görüyoruz. Tıp alanında çalışan bütün herkesin gösterdiği gayret ve başarılar, milletimiz adına gurur verici gelişmelerdir.

14 Mart Tıp Bayramı’nın 187’inci yılı vesilesiyle; sağlığımız için emek veren bütün sağlık çalışanlarımıza tekrar teşekkürlerimi sunuyor, şehrimize, ülkemize ve dünyaya sağlık, zindelik, huzur diliyorum. 14 Mart Tıp Bayramınız kutlu olsun.”

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz