- Hoşgeldiniz

Başkan Karaosmanoğlu, Sirmen ile Uzun’u ağırladı

Başkan Karaosmanoğlu, Sirmen ile Uzun’u ağırladı sitemize 19 Ekim 2013 tarihinde eklenmiş ve 603 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan Karaosmanoğlu, Sirmen ile Uzun’u ağırladı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaelispor Başkanı Nebil Uzun ve KEV Başkanı Sefa Sirmen ile Sırrıpaşa Konağı’nda bir araya geldi. KEV Başkanı Sirmen, Sırrıpaşa Konağı’nın restorasyon çalışmalarını çok beğendiğini ifade ederken, KEV Tesisleri’nin Kocaelispor’a kazandırılması konusu da değerlendirildi.

SIRRIPAŞA’YI DOLAŞTILAR

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaelispor Başkanı Uzun ile Kocaeli Eğitim Vakfı(KEV) Başkanı Sirmen’i, Sırrıpaşa Konağı’nda misafir etti. Büyükşehir tarafından aslına uygun olarak restore edilen Sırrıpaşa Konağı’nı dolaşan Sirmen, çalışmaları çok beğendiğini dile getirdi ve Başkan Karaosmanoğlu’nu tebrik etti.

KEV TESİSLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Öte yandan Kocaelispor adına yapılan KEV Tesisleri’nin yeniden Kocaelispor’a kazandırılması da görüşülerek, değerlendirmede bulunuldu. Yaklaşık 2 saat süren görüşmede konunun KEV Genel Kurulu’nda gündeme getirilmesi ve hukuki alt yapısının hazırlanmasıyla ilgili çalışma yapılması kararlaştırıldı.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz