- Hoşgeldiniz

Başkan Karaosmanoğlu Bıyık’a başarılar diledi

Başkan Karaosmanoğlu Bıyık’a başarılar diledi sitemize 09 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 255 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kongre ile AK Parti Darıca İlçe Başkanlığı’na tekrar seçilen Başkan Muzaffer Bıyık ve yeni yönetimi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, Bıyık ve yönetimine başarılar diledi.

GENEL SEÇİMLER ÇOK ÖNEMLİ

2015 genel seçimlerinin Türkiye tarihi açısında çok önemli olduğunu vurgulayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yeni yönetimin el birliği ile bu seçimler için çalışmalara başlaması gerektiğini vurguladı. Haziran ayında yapılacak olan seçimlere 7 aydan kısa bir süre kaldığını belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Kocaeli olarak farkımızı bu seçimlerde de ortaya koymalıyız” diye konuştu.

“DARICA’YA KOCAELİ’YE BÜYÜK İŞ DÜŞÜYOR”

“Hep birlikte çalışarak en fazla sayıda vekili Ankara’ya yollamalıyız” diye Başkan Karaosmanoğlu, Teşkilatlarımız bir vücudun uzuvları gibi olmalı, birlikte hareket etmeli. O zaman başarı zaten kendiliğinden gelecektir. Kocaelimize büyük iş düşüyor. Bu bakımdan Darıca’da da ben inanıyorum ki çok başarılı bir seçim dönemi geçecektir. Yeniden seçilen Muzaffer Bıyık kardeşimi ve sizleri tekrardan tebrik ediyor başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :