- Hoşgeldiniz

Başkan Karaosmanoğlu, BAŞSİAD’ı ziyaret etti

Başkan Karaosmanoğlu, BAŞSİAD’ı ziyaret etti sitemize 11 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 237 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele Sanayici ve İşadamları Derneği (BAŞSİAD) Başkanı Barış Arat ve yönetimini ziyaret etti. Dernek üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, gençlerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu dile getirdi.

“GÖRÜŞLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”

Büyükşehir olarak sanayici ve iş adamlarıyla birlikte Kocaeli’ne güzel eserler kazandırdıklarını vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Sanayici ve iş adamlarımız kente değer katıyor. Sizlerin kente yönelik görüş ve önerileri, kentin geleceğine yönelik ufkunuz, ön görüleriniz bizim için çok önemli” dedi.

“KALİTEYİ ARTIRIN”

“Kaliteyi artırın” diyen Başkan Karaosmanoğlu, “Güzel adım atmak için buluşmak, enerjiyi birleştirmek ve birbirimize destek olmak gerçekten çok önemli. Bu şekilde bir araya gelmek gücümüzü artırıyor” şeklinde konuştu.

“STM’Yİ AKTİF KULLANIN”

Öte yandan Başkan Karaosmanoğlu, fuar içinde bulunan Sivil Toplum Merkezi(STM)’nin önemine değindi. Sivil toplumun kent hayatında çok önemli bir misyon taşıdığını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Sivil Toplum Merkezi’ni aktif olarak kullanın” diye konuştu.

“İŞ FIRSATLARINI DEĞERLENDİRİYORUZ”

BAŞSİAD Başkanı Barış Arat ise yeni kurulan bir dernek olduklarını belirterek, 40 üyeye ulaştıklarını ifade etti. Arat, “Nitelikli üye almak istiyoruz. Üyelerimizin genç ve dinamik olmasına dikkat ediyoruz. Bulgaristan’a ziyarette bulunduk. İş fırsatlarını değerlendirdik. Üyelerimizden gelen talepleri de değerlendiriyoruz” şeklinde konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :