- Hoşgeldiniz

Başkan ‘’İnsanı yaşatacağız ki devlet yaşasın’’

Başkan ‘’İnsanı yaşatacağız ki devlet yaşasın’’ sitemize 04 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 245 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli’nin Karadeniz’e açılan kapısı olan Kandıra son yıllarda aldığı Büyükşehir hizmetleriyle altın çağını yaşarken, AK Parti Kandıra İlçe Teşkilatı’nın başına yeni seçilen Yunus Özder ve yönetimi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in de hazır bulunduğu ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, “İnsanı yaşatacağız ki devlet yaşasın. Siyasetimizin merkezinde insan vardır. Önce insanımızın gönlünü imar edeceğiz ki, şehirlerimizin bir kimliği ve heyecanı olsun” ifadelerini kullandı.

KANDIRA’NIN MAKUS TALİHİNİ DEĞİŞTİRDİK

Akçakoca’nın emaneti olan bu kentin ve özellikle Kandıra’nın makus talihinin göreve geldikleri andan itibaren değiştiğini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Başta sahillerimiz olmak üzere ilçemizin merkezinden en uzaktaki köyümüze kadar hizmetimizi yapmaya gayret ettik. Ekiplerimiz alt yapıdan üst yapıya, kanalizasyon sistemlerinden arıtma tesislerine kadar devrim niteliğinde çalışmalarımız oldu. Kandıra’mızın makus talihi göreve geldiğimizden itibaren değişti” açıklamasını yaptı.

NAMAZGAH BARAJI’YLA ÖVÜNEBİLİRSİNİZ

Siyasi teşkilatların yerel ve genel hizmetleri anlatma noktasında ayrı bir çaba sarf etmelerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Namazgah Barajımızla övünebilirsiniz. Yapımından kamulaştırmasına kadar özenle çalıştığımız bir proje oldu. Kandıra’mızın ve çevre köylerimizin su problemini ortadan kaldırdık. Yaptığımız su hatlarıyla gerek tarımsal, gerek evsel sulamada büyük bir ihtiyacı karşıladık. Barajın yapımında kamulaştırdığımız alanlarda, köylümüzü mağdur etmedik. Şu anda barajımızdan kontrollü su bırakmamıza rağmen yüzde 73 dolu durumda. Barajımızdan aynı zamanda Derince ve Körfez ilçelerine ve köylerine su veriyoruz. Çok bereketli bir proje oldu” dedi.

KANDIRA, BAŞİSKELE’NİN OY ORANINI GEÇMELİDİR

Başkan Karaosmanoğlu, “Teşkilatlarımız kendilerine siyasi hedefler koymalı ve bunları yakalamalıdır. Uyumlu çalışmanın, istişareyle birleşmesine önem verin. İlçe belediyemiz ve teşkilatımızın ahenkli çalışması çok önemli. Büyük düşünerek ilçemize hayırlı hizmetlerde bulunalım. Teşkilatlarımız sabırla çalışarak, milletvekilliği seçimlerinde kendinize hedef koyduğunuz oy oranını yakalamalısınız. Kandıra bu seçimde, Başiskele ilçemizin Cumhurbaşkanlığı seçiminde aldığı %71 oy oranını geçen bir başarı yakalamalıdır. Bu potansiyel var ve ben bunu görüyorum” açıklamasını yaptı.

KÖYLÜMÜZ HİZMETLERDEN MEMNUN

AK Parti Kandıra İlçe yönetiminin ziyaretinde köye yapılan hizmetlerin yanı sıra seçim çalışmalarında gençlere dönük yapılanmanın da önemine vurgu yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Kentimize ve köylerimize bu denli hizmet verebilecek siyasi bir hareket bizden başka bulunmamaktadır. Vatandaşımız özellikle köylerde yaşayan halkımız hizmetlerimizden büyük ölçüde memnun. Teşkilatlar siyaseti bir dava şuuruyla yapmalı ve halkın ayağına giderek sorunlarına çözüm bulmalıdır. Ülkemizin geçtiğimiz yıllarda 10 kuruşa mahkumken, çok şükür şu an çok iyi durumlardayız. Türkiye artık emin ellerde. Bu siyasi hareket önümüzdeki milletvekilliği seçimlerinden de yüzünün akıyla çıkacaktır” dedi. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ve ilçe başkanı Yunus Özder, Kandıra’nın yükselen değeri manda yoğurdunu Başkan Karaosmanoğlu’na hediye ettiler.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :