- Hoşgeldiniz

Başkan, ‘’Hayır işinde beklemeyin’’

Başkan, ‘’Hayır işinde beklemeyin’’ sitemize 19 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 218 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Eğitim çalışmalarına büyük önem veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Ali Kemal Eren ve yönetimiyle bir araya geldi. Başkan Karaosmanoğlu toplantıda eğitimli ve ahlaklı bir neslin yetiştirilmesi için toplumun bütün katmanlarının taşın altına elini sokması gereğini vurguladı

BAŞARILI PROJELER ORTAYA KOYUN

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Karaosmanoğlu, “Sivil toplum kuruşları ve sizin gibi eğitim alanında çalışma yapan sivil organizasyonlar, hayır işinde beklememelidirler. Kitleleri harekete geçirerek, eğitim de başarılı projeler ortaya koymalısınız. Kendi bölgenizde çocuklarımızın ve gençliğimizin hizmetinde olunmalı ve size gönül verenlerle birlikte hareket etmelisiniz” dedi.

“BU CEMİYETLER BİR GÜNÜ DAHİ ZAYİ ETMEMELİDİR”

Zamanın çok kıymetli bir değer olduğunu ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “İlim Yayma Cemiyeti gibi önemli bir misyona hizmet eden kurumların, bir günü dahi zayi etmemesini isterim. Burada ki hizmetlere gönlünü vermiş dostların, çok çalışarak geleceğimizi emanet edeceğimiz gençleri donanımlı yetiştirmelerini istiyorum” şeklinde konuştu. Gölcük İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Ali Kemal Eren’de yaptıkları çalışmalar hakkında Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi verirken, Büyükşehir Belediyesi’nin eğitime verdiği desteklerden ötürü teşekkür etti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :