- Hoşgeldiniz

Başkan Doğan´dan Hasta Ziyaretleri

Başkan Doğan´dan Hasta Ziyaretleri sitemize 19 Şubat 2014 tarihinde eklenmiş ve 364 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan Nevzat Doğan´dan Hasta Ziyaretleri

nevzat-dogan

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, hasta ziyaretlerinde bulunuyor.  Sık sık hastaları ziyaret edip onlara moral veren Başkan Doğan, Arızlı TOKİ Konutlarında  bir gecede 4 hastayı ziyaret etti. Başkan Doğan ilk olarak B 15 Blokta oturan 74 yaşındaki doğuştan engelli İsmail Çiftçi’yi ziyaret ederek oğlu İbrahim ve gelini Elif Çitçi’den bilgi aldı. Doğan, eşi de hastanede yatan İsmail Çiftçi’ye sağlıklı uzun ömürler dileğinde bulundu.

 

MASAL BEBEĞİ UNUTMADI

 

İzmit Belediye Başkanı daha sonra Neşe-Berkan Ayçiçek çiftinin iki çocuğundan biri olan solunum zorluğu çeken ve evde tedavisi devam eden 20 günlük  Masal Nida’yı da ziyaret etti.

Başkan Doğan, A 4 Blok oturan Kadriye Bilgiç’i evine misafir oldu. 10 yıldır beyin kanamasından dolayı felç geçiren ve yataktan kalkamayan Kadriye Bilgiç hakkında kızı Gülay ve damadı Sabahattin’dan bilgi alan Doğan, acil şifalar dileğinde bulundu.

İzmit Belediye Başkanı son olarak B19 blokta oturan Mehmet Üstüntaş’a  geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak tekerlekli sandalye sözü verdi. Mehmet Üstüntaş ve eşi Birsel hanım Başkan Doğan’a yakın ilgisinden dolayı teşekkür ettiler.

Başkan Doğan  sık sık hasta ziyaretlerinde bulunduğunu belirterek” Bizler halkımızın derdiyle dertlenen bir anlayış içindeyiz. Vatandaşımızın sevincine de üzüntüsüne de  ortak olmaya devam edeceğiz” dedi.

Doğan’ın Arızlı TOKİ Konutlarındaki hasta ziyaretlerine belediye meclis üyesi  Erkan Aksoy, Akpınar Köyü Muhtarı Ali Obuz, Ak Parti Mahalle Temsilcisi Mehmet Kırdar, Gençlik Kolları mahalle başkanı İbrahim Arı  da eşlik etti.

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz