- Hoşgeldiniz

Başkan Doğan Kocaelispor Antremanında Desteğe Devam Dedi

Başkan Doğan Kocaelispor Antremanında Desteğe Devam Dedi sitemize 04 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 469 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan Doğan Kocaelispor Antremanında Desteğe Devam Dedi

 

İzmit Belediye Başkanı Dr.Nevzat Doğan, geçtiğimiz sezon büyük destek verdiği Kocaelispor’u ziyaret etti. Takımı antrenman yaptığı sahada ziyaret eden Başkan Doğan, futbolculardan şampiyonluk sözü istedi.

 

BU YIL HEDEF 2. LİG OLMALI

Geçen sezon başarılı bir performans sergileyen Kocaelispor’un bu sezon daha da başarılı olacağına inancının tam olduğuna dikkat çeken Başkan Doğan “bu sezon takımın hedefi bir üst lig olan 2. Lig’e çıkmak olmalıdır” dedi.

 

BU ŞEHİR BU TAKIMI ÇOK SEVİYOR

Antrenman sonrasında Kocaelispor futbolcularına ve teknik heyetine baklava ikram eden Başkan Doğan her zaman takımın yanında olduğunu söyledi. ” Kocaelispor’un ve taraftarının morale ihtiyacı var. Bu moralde başarı ile gelir. Bu sezon oyuncularımızdan iyi bir futbol, centilmenlik ve bol gol bekliyoruz. Bu takım hakkettiği yere yeniden kavuşacak. Bu şehir bu takımı çok seviyor” diyerek takıma destek vermenin bu şehirde yaşayan herkesin

 

BAŞKAN DOĞAN HERKESE ÖRNEK

Kocaelispor Başkanı Nebi Uzun, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a Kocaelispor’a verdiği destek için teşekkür etti. Doğan’ın verdiği desteğin şehirde yaşayan herkese örnek olması gerektiğine inandığını söyleyen Uzun “bu takım başarıları ile kötü günlerini unutturacak” dedi.

kocaelispor

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz