- Hoşgeldiniz

Başkan Doğan, İzmit Marina’ya giderek emeklileri Büyükada’ya uğurladı

Başkan Doğan, İzmit Marina’ya giderek emeklileri Büyükada’ya uğurladı sitemize 27 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 516 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan Doğan, İzmit Marina’dan emeklileri Büyükada’ya uğurladı

İzmit Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı kapsamında şekillendirdiği çalışmalarında emeklilere büyük önem veriyor. Emeklileri sosyal yaşama dahil etmeyi ve tecrübelerinden yararlanmayı hedefleyen İzmit Belediyesi, her fırsatta emeklilere yönelik bir etkinlik gerçekleştiriyor. Belediye son olarak Kocaeli İşçi Emeklileri Derneği Üyeleri ve ailelerini Büyükada’ya götürdü.

30 Haziran Dünya Emekliler Günü kapsamında gerçekleştirilen Büyükada Gezisi’ne yaklaşık 400 emekli aileleri ile birlikte katıldı. Emeklilerin büyük memnuniyet duyduğu gezi öncesinde İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan emeklileri yalnız bırakmadı. Doğan, İzmit Marina’ya giderek emeklileri Büyükada’ya uğurladı.

Emeklilik dönemini insanın en güzel çağı olarak gördüğünü söyleyen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “belirli bir yaştan sonra insan hayata bambaşka bakıyor, daha güzel bakıyor” dedi. Emeklilere yönelik hizmetlere büyük önem verdiğini söyleyen Doğan ” geziye katılan tüm misafirlerimize unutamayacakları güzellikte bir gün diliyorum” dedi.

jpeg

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz