- Hoşgeldiniz

Başkan Doğan, Galericiler Sitesi´ni Ziyaret Etti

Başkan Doğan, Galericiler Sitesi´ni Ziyaret Etti sitemize 19 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiş ve 972 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
 
 
Başkan Doğan, Galericiler Sitesi´ni Ziyaret Etti
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın esnaf ziyaretlerinin son adresi İzmit Galericiler Sitesi oldu. Galericiler Sitesi’ne giderek esnafla biraraya gelen ve esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Doğan’a İzmit Belediye Meclis Üyesi İbrahim Elgin ve  İzmit Galericiler Site Yönetim Başkanı Hasan Efe eşlik etti.

 

İZMİT GELİŞİYOR

 

İzmit Galericiler Sitesi esnafı ile tek tek sohbet eden ve esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Doğan ” İzmit  marka şehir yapmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu süreçte yerel yönetimlerin yapması gerekenler kadar esnaflarında yapması gerekenler var. Çağa ayak uydurmak, kaliteyi benimsemek gerekli. İzmit son yıllarda çok gelişti. Bu gelişim ve değişim artarak devam edecek” dedi.

 

GALERİLERE İLGİ ARTTI

 

Ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduklarını belirten İzmit Galericiler Sitesi Başkanı Hasan Efe, sitenin durumu ve çalışmaları hakkında Başkan Doğan’a bilgi verdi. Türkiye’nin en güvenilir ve itibarlı siteleri arasında bulunduklarını belirten Efe son zamanlarda sahte belgelerle çalıntı araç satışı olduğunu bu nedenle vatandaşların galerilere daha fazla ilgi göstermeye başladığını söyledi.

 

baskan-nevzat-dogan

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz