- Hoşgeldiniz

Başkan Doğan Asker Uğurladı

Başkan Doğan Asker Uğurladı sitemize 09 Kasım 2013 tarihinde eklenmiş ve 462 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başkan Doğan Asker Uğurladı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan askerleri uğurlamaya devam ediyor. Mahallelerde düzenlenen asker eğlencelerine katılarak gençlere hayırlı teskereler dileyen Başkan Doğan son olarak Tavşantepe Mahallesi’nden Tayfun Akman ve Emre Eğidemir’ in, 28 Haziran Mahallesi’nden Erhan Karagöz’ün ve Kuruçeşme Mahallesi’nden Emre Orki’nin asker eğlencelerine katıldı.

Doğan’a Ak Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş, ilçe yöneticileri ve mahalle temsilcileri eşlik etti. Askere gidecek olan geçlerle ve aileleri ile yakından ilgilenen Başkan Doğan askerliğin kutsallığına vurgu yaptı. İzmitli gençlerin vatanlarını korumak amacıyla gittiği bu vazifeden alnının akıyla döneceğine inandığını ifade eden Başkan Doğan ” gençlerimiz hayırlısı ile gidip gelsinler. Bekleyen için hem gururlu hem buruk bir süreç. Bizler hep yanlarındayız. Hayırlı tezkereler” dedi.

Başkan Doğan’ın kendilerini yalnız bırakmamasına sevinen gençler “bizler her zaman bu vatanı korumaya hazırız. Vazifemizi yapıp baba ocağımıza döneceğiz” dediler.

baskan-nevzat-dogan

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz