- Hoşgeldiniz

Başkan, ”Devlet hazinesi bizim namusumuzdur”

Başkan, ”Devlet hazinesi bizim namusumuzdur” sitemize 17 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 251 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda görev yapan müfettişler, Teftiş Kurulu Başkanı Süleyman Büyükşahin ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret ettiler. Başkan Karaosmanoğlu ziyarette, “Devletin hazinesi bizim namusumuzdur. Bunu korumak bizlerin görevi olduğu gibi sizlerin de en önemli vazifenizdir.” dedi.

SİZLERİN GÖREVİ BÜYÜK

Teftiş Kurulunda görevli müfettişlerle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu” Ülkemize ve milletimize faydalı, devletin hazinesi koruyarak görevinizi ifa etmenizi arzu ediyorum. Belediyemizin birimlerini ve kurumlarını iyi denetlemenizi, görülen eksiklikleri derhal üstlerinize bildirmenizi istiyorum. Kurumumuzun işleyişinde, kamu kaynaklarının doğru kullanılmasında sizlere çok büyük görev düşüyor” dedi.

“KURUMSAL YAPI ÖNEMLİ”

Ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Kurumsal yapısını tamamlamış bir kurumun başarılı olmasının önünde büyük engellerden bir tanesinin kalktığına inanıyorum. İnsan potansiyelimizi iyi yönettiğimiz takdirde hizmetler devam edecektir. Kurumumuzda yetişmiş ve kamu kaynaklarını koruyacak sizlerin varlığı bizlere güç katacaktır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bir okul gibi olmuştur. Bünyemizden yetişen idealist gençler, ülkemizin çeşitli illerinde farklı kurumlarda görev yapıyor. Aranan insan olmaları bizi mutlu ediyor. Buradaki tecrübelerini oralarda kullanmaları ve vatanımıza hizmet etmeleri bize enerji veriyor” şeklinde konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :