- Hoşgeldiniz

Başkan Darıca Bayramoğlu sahilini inceledi

Başkan Darıca Bayramoğlu sahilini inceledi sitemize 21 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 275 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin sahillerde yaptığı başarılı hizmetlerinden bir tanesi olan Darıca Bayramoğlu halk plajında, bu yazda eksiksiz hizmet verilmesi için düzenlemeler yapılıyor. Başkan Karaosmanoğlu’nun denetlediği çalışmalarda yeni yapılacak projelerde yerinde incelendi.

 

BAYRAMOĞLU SAHİLİ İHTİYACA CEVAP VERİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığının yürüttüğü çalışmalarda, yeni alanların ortaya çıkarılması içinde proje üretildi. Projeyi hakkında yerinde bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu “ Bayramoğlu sahilimiz bölge halkının ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bu çevrede yaşayan insanımız denizle buluştu. Bunun için çok mutluyum” dedi.

YENİ ÇALIŞMALAR YAZA YETİŞTİRİLECEK

2. Etap çalışmaların da yaza yetiştirilmesi için yoğun çalışacaklarını ifade eden Başkan Karaosmanoğlu “ 3 kilometrelik sahilimizi geçen sene oluşturduk. Sahilimize gösterilen yoğun ilgi nedeniyle bu bölgede yapacağımız yeni projeyle biraz daha büyümeye karar verdik. Yaza kadar bu çalışmaları yetiştireceğiz.” açıklamasını yaptı.

DARICA BÖLGENİN CAZİBE MERKEZİ OLDU

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ilçemizin artık bölgede cazibe merkezi haline geldiğini ifade ederek ”Büyükşehir Belediyemizle birlikte sahillerimizde yaptığımız düzenlemelerle halkımız burada rahatlıkla yüzebiliyor. Devam eden çalışmalarla vatandaşlarımız daha geniş bir sahil bandında denize girebilecek. Darıca Turizm kenti olma yolunda hızla ilerlerken, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :