- Hoşgeldiniz

Başkan, Çenesuyu tesislerinde inceleme yaptı

Başkan, Çenesuyu tesislerinde inceleme yaptı sitemize 24 Mart 2015 tarihinde eklenmiş ve 229 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Derince Belediyesi’nin önemli iştiraklerinden birisi olan Çenesuyu markasının üretim fabrikasında inceleme yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Tesislerin yakın zamanda yeni yatırımla üretim kapasitesinin artmasından memnuniyet duyuyorum. Kentimizin değerli bir markasının yeni bir yapılanma içerisinde olması beni memnun etti” dedi. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un da eşlik ettiği ziyarette, Başkan Karaosmanoğlu’na üretim hakkında teknik bilgi verildi.

ÜRETİM 4 KAT ARTACAK

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, üretim tesisleri ve yapılacak kapasite artırımı hakkında Başkan Karaosmanoğlu’na bilgi verdi. Bulut, “Çenesuyu’nun mevcut tesisinde halen 20 saatte 256 bin adet 0.50 litrelik pet şişe ve 033. litrelik bardak dolumu yapılıyor. Yeni makinenin hizmete alınması ile 20 saatlik zaman dilimindeki üretim miktarı 4 kat artarak 880 bin adete çıkacak” dedi. Bulut ayrıca, “Yeni makinelerde üretimde yüzde 45 elektrik, yüzde 30 su tasarrufu sağlayacağız” diye konuştu.

KAPASİTE BÜYÜYECEK

Çenesuyu tesislerinin 2000 metrekarelik yapı içerisinde üretim çalışmaları sürdürülen fabrikanın kapasitesi de 4000 metrekareye çıkacak. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Çenesuyu markasının büyümesi hem kentimizde hem de kurumumuza fayda sağlayacaktır. Bu yatırım kararını alan Belediye Başkanımız Ali Haydar Bulut başta olmak üzere bütün çalışanları kutlarım” dedi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :