- Hoşgeldiniz

Başkan: Biz seçim siyasetçisi olmadık

Başkan: Biz seçim siyasetçisi olmadık sitemize 21 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 269 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli’nin tüm ilçelerinde ki çalışmalarla ve vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Karaosmanoğlu, Gebze’de Sultan Orhan mahallesinde ki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Aynı zamanda Gebze Ordulular ve Trabzonluları dernek binalarında ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu’na Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ve teşkilat üyeleri eşlik etti. Trabzonlular derneği ziyaretine AK Parti Kocaeli eski milletvekili Eyüp Ayar’da katıldı. Ziyaretlerine Sultan Orhan mahallesinden başlayan Başkan Karaosmanoğlu, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sıcak ve samimi havada geçen ziyaretlerde, vatandaşlarda Başkan Karaosmanoğlu’na ilgi gösterdi. İş yerlerinde esnafı gezen ve bol bol sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu’na burada ki vatandaşlar hizmetlerden ve gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ettiler. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu daha sonra Gebze’de bulunan Ordulular ve Trabzonlular derneklerini ziyaret etti. Başkan Karaosmanoğlu burada “ Biz her zaman vatandaşımızın ve halkımızın yanındayız. Sizlerin içinden geldiğimizi ve hizmet etmek için seçildiğimizin her zaman farkında olduk. Sadece seçim döneminde size gelen siyasetçi anlayışında olmadık. Her zaman sizin yanınızda yer aldık. Şunu bir daha söylemeliyim ki biz seçim siyasetçisi olmadık, olmayacağız da” dedi.

DERNEKLER ZİYARETTEN MEMNUN

Gebze Ordulular Dernek Başkanı Erkan Güngör ve Trabzonlular Dernek Başkanı Necdet Demirtaş, Başkan Karaosmanoğlu’nun kendilerine gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdiler. İki başkanın da Kocaeli Mimarı olarak üyelerine tanıttığı Başkan Karaosmanoğlu “ Sizlerin aranızda olmaktan çok mutluyum. Bize içten ve samimi karşıladığınız için çok teşekkür ederiz. Kentimizi imar ederken sizlerin memnuniyeti ve fikirleri bizler için çok önemli. Sizlerin dayanışması ve sosyal anlamda projeler üretmesi bizleri memnun ediyor. Kültürel hizmetlerin verilmesinin önemini bir kez daha hatırlatmak isterim. Gençlere önem verin ve dernek lokalleriniz de onlara daha çok yer ayırın” ifadelerini sarf etti.

GENÇLERİMİZİ UYUŞTURUCUDAN KORUYALIM

Başkan Karaosmanoğlu “ Dernek yöneticilerimizin günümüzün sorunları arasında yer alan uyuşturucu da daha etkin olmalıdır. Hiçbir üyemiz ve gencimiz bu kötü alışkanlıklara bulaşmamalıdır. Sivil toplum kuruluşlarında hizmet etmeye çalışan sizlerin bu konuya çok daha fazla duyarlı olmasını arzu etmekteyim “ dedi.

HİZMETLERİMİZİN TAKİPÇİSİ OLUN

Halkımızın daha katılımcı bir yerel yönetim anlayışı içerisinde olmalarını arzu ettiğini ifade eden Başkan Karaosmanoğlu “ Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin takipçisi olun. Yeni fikirlerle şehrimizi yönetelim. Yerel yönetimlerde katılımcı olmanız, bizlere güç verecektir “ açıklamasını yaptı.

GEBZEMİZİ SUSUZ BIRAKMADIK

Hayati önem taşıyan su konusunda çok çalıştıklarını belirten Başkan Karaosmanoğlu “ Bu yaz çok kurak geçmesine karşın, Gebze’yi susuz bırakmadık. Projeler üreterek problemler karşısında yılmadık. Önlemimizi alarak Gebze’li kardeşlerimizin susuz kalmasını önledik. Bu bizim için çok önemliydi. Çok şükür şu anda barajlarımız doldu” dedi.

DAHA FAZLA YEŞİL ALAN İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Gebze’de yeşil alan üretmek için çok çalıştıklarını ve bulunan her noktaya ağaç diktiklerini ifade eden Başkan Karaosmanoğlu “ Gaziler dağı ve Tatlı kuyu vadisi gibi Beydağı bölgesini de ağaçlandıracağız. O bölgeyi ilçemize kazandırarak yeni bir yeşil bölge oluşturacağız. Eskihisar sahilimizi de büyüteceğiz. Derdimiz kentimize hizmet etmek. Sizlerin desteğiyle bunları başarıyoruz. Gelecek nesillere daha yaşanabilir kent için çalıştığımızı ifade etmek isterim. Bunun yanı sıra gençlerimizin aktif kullanacağı yeni spor sahaları da üreteceğiz. İşte Gebze Olimpik yüzme havuzu bunlardan bir tanesi. “ ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :