- Hoşgeldiniz

Başkan, bir gününü İzmit’e ayırdı

Başkan, bir gününü İzmit’e ayırdı sitemize 06 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 254 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli’nin 12 ilçesine her fırsatta zaman ayırarak vatandaş ve esnafla bir araya gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit’in Santral ve Zincirlikuyu bölgelerinde halkla buluştu. Ziyaretlerde İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AK Parti İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş da hazır bulundu.

OTO TİCARET MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Başkan Karaosmanoğlu, Oto Ticaret Merkezi’ni ziyaret ederek buradaki esnaf, yönetim kurulu ve kooperatif üyeleriyle bir araya geldi. Oto Ticaret Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Temel Şentürk’ün ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, ticaret merkezinin sorunları ve çözüm arayışları konuşuldu. Başkan Karaosmanoğlu ziyarette, “Tüm gücümüzle kentimize hizmet etmeye çalışıyoruz. Esnafımızın, ticaret erbabımızın işlerini kolaylaştırmak ve hizmetlerinde bulunmak önceliğimiz arasında. Esnafımızın burada gönül rahatlığıyla ticaretlerini yaparak, şehrimize hizmet etmesini istiyorum” dedi.

VATANDAŞ VE ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ

Başkan Karaosmanoğlu, İzmit’in Santral ve Zincirlikuyu bölgelerindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sıcak ve samimi geçen ziyaretlerde Başkan Karaosmanoğlu, vatandaşlardan istek ve arzularını dile getirmesini istedi. Yapılan hizmetlerin yanı sıra kenarda köşede eksik kalmış noktaların bilgilerini de alan Başkan Karaosmanoğlu, “İzmit Belediyemiz’le ortak çalışarak, ilçemizdeki eksiklikleri giderme noktasında ekiplerimiz çalışacaktır” dedi.

BAŞKAN USTALIĞINI VE GÜCÜNÜ KONUŞTURDU

Başkan Karaosmanoğlu ziyaretlerinde odun satan bir esnafı da ziyaret ederek, satışlar hakkında bilgi aldı. İzmit Belediye Başkanı Doğan’ın kütük üzerinde duran büyük odun parçasını, Başkan Karaosmanoğlu’nun tek seferde kırabileceğini merak etmesi ve sorması üzerine, Başkan Karaosmanoğlu da baltayı eline alarak tek hamlede büyük odun parçasını ortadan ikiye kırınca, esnaf ve vatandaşlar “Başkan her zamanki gibi hünerini konuşturdu. Maşallah gençlere taş çıkartacak güçte” dediler.

İZMİT İLÇEMİZE HİZMETLERİMİZ SÜRECEK

Başkan Karaosmanoğlu, ziyaretlerde yaşlısı genci demeden herkesle yakından ilgilendi. Başkanlar Karaosmanoğlu ve Doğan, Makbule Ok ve Naciye Yayla isimli vatandaşlara rahatsızlıkları nedeniyle evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Başkan Karaosmanoğlu ayrıca halkla sohbetlerinde, “İzmit ilçemize gerçekleştireceğimiz projelerle, şehrimize heyecan ve renk katacağız. Tramvay projemiz ve ulaşım noktasında kavşak çalışmalarımız kentimizi rahatlatacaktır” dedi. Esnaf ve vatandaşlar da yapılan ve hayata geçecek projeler için iki başkana teşekkür ettiler.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :