- Hoşgeldiniz

Başkan, ‘’Alın teri kutsaldır’’

Başkan, ‘’Alın teri kutsaldır’’ sitemize 20 Şubat 2015 tarihinde eklenmiş ve 268 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, NAMET fabrikasını ziyaret ederek burada çalışan işçilerle bir araya geldi. İşçilerle sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu“ Alın teri kutsaldır. Tüm çalışanların, emeklerinin karşılığını alarak hayatlarını sürdürmesini çok önemsiyorum. Bununla beraber ülkemizin ekonomisine katkı sağlayan sanayicimizin, tüccarımızın ve esnafımızın da ticari faaliyetlerini sürdürerek başarılar elde etmesi ülkemizin menfaatinedir. Burada tek amaç insanımızın, işverenimizin ve ülkemizin kazanmasıdır” dedi.

NAMET ÇALIŞANLARIYLA YEMEK YEDİ

Kent genelindeki KOBİ ve sanayi kuruluşlarını ziyaret ederek, çalışanların yanı sıra işverenlerle de bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyarette, NAMET Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Kayar karşıladı. Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, çalışanlarla birlikte öğle yemeği yedi. Yemek sırasına giren ve çalışanlarla sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu, işçilerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

YETKİLİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

Yaklaşık 600 kişinin çalıştığı üretim tesisi hakkında bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu, firma

yetkililerine başarılar diledi. Namet Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Kayar, “1929’da kurulup 2005 yılında Kayarlar grup bünyesine katılan firmamız, sektöründe insan sağlığını ve kaliteyi her şeyin üstünde tutuyor.” diyerek Başkan Karaosmanoğlu’nun ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, firmanın hatıra defterine duygularını yazarak ziyaretini tamamladı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :