- Hoşgeldiniz

Başiskele spor salonu şekilleniyor

Başiskele spor salonu şekilleniyor sitemize 11 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 326 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başliskele’ye yeni modern bir spor salonu kazandırıyor. Spor salonu, salon müsabakaları olan basketbol, voleybol ve hentbol maçlarının yapılmasına imkan sunacak. Spor salonunun yanında inşa edilen okul tarafından da kullanılacak bin kişi seyirci kapasiteli spor salonunda amatör liglerin maçları da yapılabilecek. Saha ve üç tarafta yer alan tribün kısımlarının kaba inşası tamamlanan salonun birinci kat çalışmaları sürüyor.

VATANDAŞALARA AÇIK 4 ANTRENMAN SALONU

4 bin 870 metrekare alan üzerine kurulan olan spor salonu 2 bin 500 metrekare kullanım alanına sahip olacak. 2 katlı olacak salonun zemin katında basketbol, hentbol ve voleybol müsabaka sahası yer alacak. Salonda halkın kullanabileceği 4 tane de antrenman salonu yer alacak.

YAPININ ŞEKLİ

Yapının birinci katta büro, kantin, reji odası ve antrenör odası bulunacak. Yapı içersinde zemin kaplamaları mermer, seramik, pvc kaplama ve ahşap zemin kaplamaları kullanılacak. Salonun çatısı kenet çatı sistemi şeklinde uygulanacak. Salonun dışında kontrollü girişi sağlamak amacıyla çevre duvarı ve 3 adet giriş noktası bulunacak.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :