- Hoşgeldiniz

Başbakan’ı Yalanlayan İmam’a Soruşturma

Başbakan’ı Yalanlayan İmam’a Soruşturma sitemize 30 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 655 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başbakan’ı Yalanlayan İmam’a Soruşturma

Başbakan Erdoğan`ın, Bezm-i Âlem Valide Sultan Camisi`nde içki içildiği iddiasını yalanlayan Müezzin Fuat Yıldırım`ın başka bir yere sürüleceği iddia edildi.

Yurt gazetesinden Caner Taşpınar’a konuşan İstanbul İl Müftülügü’nden bir yetkili “Raporun açıklaması için uygun zaman bekleniyor. Çünkü rapor açıklandıktan sonra hedef haline gelen Müezzin Fuat Yıldırım başka bir camiye sürülecek. Tepki almamak için rapor uygun zamanda açıklanacak” dedi.

Müftülük yetkilisi, gerekçe olarak Müezzin’in bir devlet memuru olarak basına demeç vermesinin gösterilebileceğini öne sürdü. Cami imamı ile Müezzin Yıldırım arasında uzun zamandır bir tartışma yaşandığını ifade eden yetkili, “İmam, müezzinle anlaşamıyor, doğal olarak müezzinin gitmesini istiyor. İmamın Diyanet İşleri Başkanı’yla da arası çok iyi. Müezzin, Başbakan’a karşı çıkışıyla da hedef oldu. İpinin çekilmesi an meselesi” iddialarında bulundu.
993045_614047105285893_203904519_n
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz