- Hoşgeldiniz

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Seka Film Platosu’nu inceledi

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Seka Film Platosu’nu inceledi sitemize 20 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 388 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Çekimleri TRT için Sekapark alanındaki Seka Film Platosu‘nda gerçekleştirilen ‘’Filinta’’ dizisinin seti Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’ı misafir etti. Programa Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, TRT Genel Müdürü Şenol Göka, İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel, Genel Sekreter Yardımcıları ve dizi yetkilileri katıldı.

10 DAKİKALIK KOLAJ BÖLÜM İLGİYLE İZLENDİ

Seka Film Platosu’nda TRT için çekimleri gerçekleştirilen ‘’Filinta’’ dizisinin setine konuk olan Başbakan Yardımcısı Akdoğan , ‘’Her bölümü sinema filmi tadında olan dizilerimiz var. Biz bu dizilerimizle gurur duyuyoruz. Çekimi Seka Platosu’nda devam eden bir Osmanlı Polisiyesi Filinta ile de gurur duyacağız’’ dedi. Gerçekleştirilen gezi sonrası Filinta dizisinin 10 dakikalık kolaj bölümünün TRT’den alınan özel bir izin ile gösterimi gerçekleşti. Kolaj bölüm izleyiciler tarafından oldukça beğenildi.

23 ARALIK SALI GÜNÜ TRT’DE

Başbakan Yardımcısı Akdoğan ile beraberindekiler, daha sonra Seka Film Platosu’nda incelemelerde bulundu. Seka Film Platosu’nda çekimleri gerçekleştirilen Filinta dizisinin ilk bölümü 23 Aralık Salı günü saat 19.55’te TRT 1’de izleyici ile buluşacak.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :