- Hoşgeldiniz

Başbakan ve Bindirilmiş Kıtaları İzmit’teydi

Başbakan ve Bindirilmiş Kıtaları İzmit’teydi sitemize 23 Mart 2014 tarihinde eklenmiş ve 624 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başbakan ve Bindirilmiş Kıtaları İzmit’teydi

basbakan-kocaelide
AKP teşkilatlarının günlerdir hazırlandığı, miting, İzmit Perşembe Pazarı alanında gerçekleşti. AKP’nin diğer mitinglerinde görmeye alışık olduğumuz bindirilmiş kıtalar İzmit mitingindede mevcuttu. Miting alanı civarında çok sayıda çevre illerden gelmiş otobüsler olduğu görüldü.

akp-otobusleri
Başbakan Erdoğan, İzmit konuşmasının önemli bir bölümünü “Paralel devlet” olmakla suçladığı Pensilvanya’ya, Fetullah Gülen’e ayırdı. Erdoğan, “Çocuklarınızı cemaatin okullarından, dersanelerinden çekin. Devletin okulları yeter. Çocuklara Milli Eğitim Bakanlığı  ücretsiz telefi kursları verecek” dedi. Erdoğan, “Hocaefendi’nin tek ceketi varmış. Bu nasıl ceket ki, içine  milyarlar sığıyor” şeklinde konuştu.

24 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

katil-hirsiz-erdogan

TKP İl binasının balkonundan asılan ‘Katil Hırsız Erdoğan’ yazılı pankart polisler tarafından fark edildi. Olay yerine gelen itfaiye ve polis ekipleri pankartı indirdi. Kısa bir süre sonra TKP üyeleri bu sefer başka bir pankartı, bir üst katın balkonundan astılar.

Belediye İş Hanı önünde açıklama yapan Eğitim Sendikası Şube Başkanı Suca Omurca, 24 kişinin gözaltına alındığını söyledi. Omurca, şunları söyledi:

“İzmit’te başbakanın gelişiyle ilgili adeta olağan üstü hal ilan edilmiştir. Yoldan geçenler, sınavdan çıkanlar gözaltına alınmıştır.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz