- Hoşgeldiniz

BAŞBAKAN EMRETSİN MİLLİYETİ KAPATIRIM

BAŞBAKAN EMRETSİN MİLLİYETİ KAPATIRIM sitemize 06 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 815 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Milliyet’in patronu Erdoğan Demirören “Başbakan Emretsin, Milliyeti Kaparım”

Halk Haber TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün, Halk TV’de yayımlanan Şaban Sevinç’in sunduğu Basın Koridoru programında Milliyet’te yaşanan krizi değerlendirip, Milliyet ile ilgili bomba bir kulisi açıkladı.

Milliyet’in patronu Erdoğan Demirören’in Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Derya Sazak ve Milliyetyöneticilerine söylediği o sözü kamuoyu ile paylaştı.

Hakan Aygün, Demirören’in gazete yöneticilerine, “Başbakan Erdoğan velinimetimizdir. Başbakan Erdoğan bugün emretsin, yarın Milliyet’i kapatırız. Gazeteyi bu çerçevede çıkarın” dediğini söyledi.

 

İmralı zabıtlarını manşete taşıyan Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, patrondan uyarı alınca gazeteyi terketmişti.

Milliyet’in sahibi Erdoğan Demirören, önceki akşam saatlerinde Yayın Yönetmeni Derya Sazak’ı odasına çağırdı. Demirören, gazetenin yayın çizgisinden memnun olmadıklarını belirterek, “Biz böyle bir gazete istemiyoruz. Seni buraya bu tür haberler yapman için getirmedik” dedi.

Sazak ise haberin arkasında durdu ve “Bu tutanak dünyanın her yerinde haberdir” dedi. Görüşme sırasında, Demirören’in “Başbakan Can Dündar ile Hasan Cemal’i istemiyor, yazılarına son ver” dediği de kaydedilmişti. Sazak ise bu isteği gerçekleştiremeyeceğini belirtmişti.

basbakan-milliyet-gazetesi

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz