- Hoşgeldiniz

Başarıları Kocaeli ve Türkiye sınırlarını aşan Kocaeli Kağıtspor, adeta başarıya doymuyor

Başarıları Kocaeli ve Türkiye sınırlarını aşan Kocaeli Kağıtspor, adeta başarıya doymuyor sitemize 08 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 547 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Başarıları Kocaeli ve Türkiye sınırlarını aşan Kocaeli Kağıtspor, adeta başarıya doymuyor

Başarıları Kocaeli ve Türkiye sınırlarını aşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor, adeta başarıya doymuyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun talimatıyla 2004 yılında yeniden yapılanan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor, amatör branşlarda elde ettiği başarılarla göz kamaştırıyor. 2004 yılından bugüne müzesine 1303 kupa ve madalya götüren mavi beyazlılar, 2013 yılında elde ettiği başarılarla da tüm istatistikleri yine alt üst etti.

HER GÜNE BİR DERECE

2013 Ocak ayından günümüze kadar dört ayda Türkiye’de ve Uluslar arası arenada düzenlenen şampiyonlarda 126 madalya ve kupa kazanan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’lu sporcular, 2012 yılında kazandığı 378 dereceyi de egale etmeyi planlıyor. Bir güne bir derece sığdırarak rekor üstüne rekor kıran Kağıtsporlu sporcular geçtiğimiz yıl Amatör liglerde bir yılda en çok madalya ve kupa kazanan kulüp olma unvanını da elinde bulunduruyor.

“HEDEF AKDENİZ” OYUNLARI

Ocak ayında 46 şampiyonluk, 33 ikincilik, 47 üçüncülük kazanan Kağıtspor’lu sporcular, Haziran ayında yapılacak Akdeniz Oyunlarına ise yirmiye yakın sporcuyla katılmayı hedefliyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz