- Hoşgeldiniz

Adres : -
Telefon : -
E-Posta : -
Websitesi : -
Üyelik Tarihi : 10 Mayıs 2013

Bahar Konser gerçekleştirildi

Bahar Konser gerçekleştirildi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı tarafından ilk kez düzenlenen Bahar Konseri, Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi’nin salonunda gerçekleştirildi. İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı personeli ve aileleri ile davetli konukların katıldığı konserde, Şef Emre Efe yönetimindeki İzmit Oda Orkestrası tarafından 9 eser seslendirildi.

MENGÜÇ TEŞEKKÜR ETTİ

Konser sonunda İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Gökmen Mengüç, Orkestra Şefi Emre Efe’yi kutlayarak çiçek ve teşekkür plaketi verdi. Gökmen Mengüç, konuşmasında İzmit Oda Orkestrasını yakın zamanda Senfoni Orkestrası olarak dinlemek istediğini de belirtti. Konserde yer alan solistlere de Şube Müdürleri tarafından çiçekleri verildi ve teşekkür edildi.

İZMİT ODA ORKESTRASI

2011 yılında Emre Efe şefliğinde kurulan İzmit Oda Orkestrası, Kocaeli Üniversitesi Devlet konservatuarı ile Güzel Sanatlar Fakültesi mezunları ve öğrencileri, Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmenleri ve öğrencileri ile kentimizdeki müzik öğretmenlerinden oluşuyor. Orkestra, kentimizde ve kent dışında birçok başarılı konser verdi, klasik müziği dinleyicisiyle buluşturdu.

Firmalar kategorisinde bulunan Bahar Konser gerçekleştirildi sitemize 10 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 513 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz