- Hoşgeldiniz

Aylin Daşdelen’ den koparmada iki altın madalya

Aylin Daşdelen’ den koparmada iki altın madalya sitemize 25 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 509 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Aylin Daşdelen’ den koparmada iki altın madalya

Aylin Daşdelen’ den iki altın madalya Mersin’de devam eden 17. Akdeniz Oyunlarında 58 kg’ da podyuma çıkan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu Aylin Daşdelen, iki altın madalya birden kazandı.

İLK ALTIN KOPARMA’DA

17. Akdeniz Oyunlarında bayanlar 58 kg da podyuma çıkan sporcumuz Aylin Daşdelen, koparmada ilk hakkında 82 kg, ikinci hakkında 85 kg ve son hakkında 87 kg’ı başarıyla kaldırarak koparmada altın madalyaya uzandı. Koparmada ülkemize altın madalya kazandıran sporcumuz Aylin Daşdelen’in ardından ikinciliği Mısırlı Esraa Ahmed 86 kg ile elde ederken üçüncülüğü 78 kg ile Tunus’lu sporcu Nadia Hosni elde etti.

OYUNLAR REKORU GELDİ

Silkmede ise sporcumuz Aylin Daşdelen, ilk hakkında 106 kg’ı başarıyla kadırıp, 2. hakkında ise 113 kg’ı kaldırarak Emine Bilgin’e ait oyunlar rekorunu kırarak şampiyon oldu. Silkmede ikinciliği 101 kg ile Mısırlı Esraa Ahmed elde ederken, üçüncülüğü ise 100 kg ile Tunus’lu

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz