- Hoşgeldiniz

Aydın Ünlü AKP’yi Topa Tuttu

Aydın Ünlü AKP’yi Topa Tuttu sitemize 19 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 478 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Aydın Ünlü  AKP’yi Topa Tuttu

 AKP’nin ‘Ben yaptım oldu’ mantığı duvara toslamıştır

 

MHP İl toplantısı önceki akşam parti binasında gerçekleştirildi. Toplantıdan önce basın mensuplarıyla bir araya gelen İl Başkanı Aydın Ünlü, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Sözlerine yine AKP’yi eleştirmekle başlayan Ünlü, Gezi Parkı olaylarına değinerek, “Güç travmasına girmiş AKP’nin ‘Ben yaptım oldu’ mantığı duvara toslamış, kitlelerdeki birikmiş sıkıntı açığa çıkmıştır” dedi.
Gezi Parkı eylemlerine destek veren Vodofone’un ilimizdeki en büyük bayisinin AKP İl Başkanı Mahmut Civelek olduğunu söyleyen Ünlü, “Bakalım nasıl boykot edecekler?” diye sordu. Ayrıca Büyükşehir’in tün GSM hatlarını Civelek’in şirketi Filiz A.Ş. üzerinden Vodafone’a aktardığı iddia ediliyor. Liderlerine çok bağlı olduklarını iddia eden  Civelek şimdi bu firmayı boykot edebilecekmi?” diye sordu.

Ünlü, Gezi Parkı olaylarına Başbakan’ın Sekapark’ı örnek göstermesinin de doğru olmadığını belirtti, “Sekapark’ta bir AVM yapılmadı” dedi.

Ünlü, AKP’nin İstanbul mitinginde MHP bayrağı olmasını sert bir dille eleştirdi. İktidar, bizim partimizin bayraklarını sokak serserilerinin ellerine vererek sallattırmayı bıraksın.

İlimizden de vapurla AKP’liler gitti. Biz bu geminin siyasi partilere kiraya verildiğini AKP il başkanının açıklaması sonrasında öğrendik. Acaba aynı şartlarda diğer siyasi partilere veriyorlar mı?” dedi.

AW000208

 

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz