- Hoşgeldiniz

Ayazma Mahallesi’ne yapılacak kapalı pazar yeri için ihale yapıldı

Ayazma Mahallesi’ne yapılacak kapalı pazar yeri için ihale yapıldı sitemize 27 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.054 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Ayazma Mahallesi’ne yapılacak kapalı pazar yeri için ihale yapıldı

İzmit Belediyesi tarafından Ayazma Mahallesi’ne yapılacak kapalı pazar yeri için ihale yapıldı. Yaklaşık maliyeti 2 milyon 54 bin lira olan kapalı pazar yeri için açılan ihaleye 6 firma katıldı. Fen İşleri Müdürlüğü’nde gerçekleşen ihalede Toykan İnşaat 1 milyon 642 bin lira, Atlas İnşaat 1milyon  830 bin lira, Teknik Yapı 1milyon 630 bin lira, Mustafa Akgüneş firması 1 milyon 539 bin lira, Nomak inşaat 1 milyon 759 bin lira ve Nafia inşaat da 1 milyon 496 bin lira teklifde  bulundu. Verilen tekliflerin  yasal süre olan bir ay içinde değerlendirilip karar verileceği öğrenildi.

100 TEZGAHLIK

Ayazma Mahallesi 17 Ağustos Bulvarı ile Kiraz Sokak arasında 1800 metrekarelik alanda yapılacak kapalı pazarda 100’e yakın pazarcı tezgahı yeralacak. Çağdaş ve modern mimarisiyle dikkat çekecek pazardaki 1200 metrekarelik sosyal ve idari bina içinde çok amaçlı salon, emekli evi, atölyeler, mescit, wc, bebek bakım odası ve zabıta birimi gibi yerler bulunacak. Kapalı pazarın 8 ay içinde hizmeti girmesi planlanıyor.

Ayazma Mahallesi'ne yapılacak kapalı pazar yeri için ihale yapıldı

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz