- Hoşgeldiniz

Antikkapı’dan Ekmek İsrafını Önlemeye Yönelik Kampanya

Antikkapı’dan Ekmek İsrafını Önlemeye Yönelik Kampanya sitemize 31 Mart 2013 tarihinde eklenmiş ve 563 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Antikkapı’dan Ekmek İsrafını Önlemeye Yönelik  Kampanya

 

Başkan Karaosmanoğlu, Antikkapı Resturant’ta başlatılan ekmek israfını önlemeye yönelik kampanyanın örnek olması gerektiğini söyledi

Antikkapı’dan örnek kampanya

 

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından gerçekleştirilen Türkiye’de ekmek israfı araştırmasından çıkan çarpıcı sonuçların ardından ekmek israfını önlemeye yönelik kampanyalara bir destek de Büyükşehir’e bağlı Antikkapı A.Ş.’den geldi. Antikkapı Restaurant’ta konuklara beyaz ekmek yerine tahıl ağırlıklı ekmek çeşitleri ikram edilirken, hazırlanan tabakaltı kağıtlarında da ekmek israfını önlemeye yönelik çağrı oluşturuldu.

 

EKMEK İSRAF EDİLMEMELİ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da bir etkinlik için bulunduğu Antikkapı Restaurant’ta ekmek israfını önlemeye yönelik düzenlenen çalışmayı yerinde inceledi. Başkan Karaosmanoğlu, Büyükşehir olarak her türlü kaynağın olduğu gibi ekmeğin de israf edilmesine karşı olduklarını, bu tür kampanyalara her zaman destek verdiklerini söyledi.

 

BU ÇALIŞMA ÖRNEK OLMALI

Başkan Karaosmanoğlu’na Başkan Danışmanı Nermin Tol, Antikkapı A.Ş. Genel Müdürü Fahrettin Kandemir ve TMO Derince Şube Müdürü Osman Altınsoy tarafından kampanyayla ilgili bilgi verildi. Kandemir, ekmek israfına karşı başlatılan çalışmalara hem sundukları tahıllı ekmek çeşitleriyle, hem de hazırlattıkları tabakaltı kâğıtlarıyla destek verdiklerini söyledi. Başkan Karaosmanoğlu da, Antikkapı’nın bu çalışmasının örnek olmasını arzu ettiklerini söyledi.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz