- Hoşgeldiniz

ANNELER, BEBEK ERİŞTESİ VE BEBEK TARHANASI’NA ÇINAR HALK MARKET’TEN ULAŞABİLİYOR

ANNELER, BEBEK ERİŞTESİ VE BEBEK TARHANASI’NA ÇINAR HALK MARKET’TEN ULAŞABİLİYOR sitemize 20 Ocak 2022 tarihinde eklenmiş ve 14 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
ANNELER, BEBEK ERİŞTESİ VE BEBEK TARHANASI'NA  ÇINAR HALK MARKET’TEN ULAŞABİLİYOR

Bebeklerin ek gıdaya başladığı dönemde rahatça yiyebilecekleri Bebek Eriştesi ve Bebek Tarhanası, Çınar Halk Market reyonlarında yerini aldı

Annelerin, 6. ay sonrası anne sütünün yanında ek gıdaya başlayan bebeklerine güvenle yedirebileceği besin değeri yüksek Bebek Eriştesi ve Bebek Tarhanası kaliteli, uygun ve doğal ürünlerin adresi Çınar Halk Market reyonlarında bulunuyor. Ankara Beypazarı Kınalı Eller Kadın Kooperatifi tarafından üretilen, içerisinde renklendirici, katkı maddesi ve korucuyucu bulunmayan Bebek Eriştesi ve Bebek Tarhanası, vatandaşların doğal ürünleri piyasanın altında fiyata satın alabildiği Çınar Halk Market’te vatandaşlara sunuluyor.

Doğal Ve Besleyici

İçerisinde sert buğday unu, yumurta, su, ıspanak, pancar, havuç, domates ve kırmızı etli biber bulunan 500 gram olarak ambalajlanan Bebek Eriştesi ile içerisinde kepekli un, yoğurt, soğan, mevsiminde toplanan domates, acı-tatlı yeşil biber, kırmızı etli biber, sarımsak, nohut, nane, dereotu ve tuz bulunan 300 gram olarak kavanozlanan Bebek Tarhanası, Çınar Halk Market reyonlarında satışa sunuluyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler : ,