- Hoşgeldiniz

Anadolu Rock Müziği’nin ünlü ismi Murat Göğebakan, İzmit’te konser verdi

Anadolu Rock Müziği’nin ünlü ismi Murat Göğebakan, İzmit’te konser verdi sitemize 10 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 887 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Anadolu Rock Müziği’nin ünlü ismi Murat Göğebakan, İzmit’te  konser verdi

 

İzmit Belediyesi’nin Polis Haftası kutlamaları kapsamındaki konser Yahya Kaptan Mahallesi’ndeki Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor salonunda gerçekleşti. Ücretsiz olan konseri İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın yanı sıra Kocaeli Emniyet Müdürü Hulisi Çelik, İzmit İlçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz, İl ve ilçe Emniyet Şube Müdürleri, polisler, yakınları ve vatandaşlar ilgiyle takip ettiler.

 

Konserde salonu dolduranlar Murat Göğebakan’ın şarkılarıyla keyifli saatler yaşadılar. Kendine has tarzıyla yaklaşık 2 saat sahnede kalan Göğebakan yeni çıkacak albümünden parçalar da seslendirdi.

Ünlü sanatçı Murat Göğebakan’ın söylediği şarkılar sırasında duygulanarak gözyaşlarına hâkim olamadığı dikkat çekti.

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, konser sonunda yaptığı konuşmada emniyet teşkilatının haftasını kutlayarak, Murat Göğebakan’a konser için teşekkür etti. Doğan, “Murat Bey çok sevdiğim sanatçılardan biridir. Böylesine anlamlı bir günde bizi kırmayıp aramızda olduğu için kendisine teşekkür ederiz” dedi. Kocaeli Emniyet Müdürü Hulisi Çelik de İzmit Belediye Başkanı’na polis teşkilatına gösterdiği yakın ilgiden dolayı plaket vererek teşekkür etti.

 

Konseri izleyenler arasında Murat Göğebakan’ın annesi Hatice ve babası Hasan Göğebakan’ın da yer alması dikkat çekti.

murat-gogebakan

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz