- Hoşgeldiniz

Alışılmadık Etkinlik: Hayvan Barınağında piknik keyfi!

Alışılmadık Etkinlik: Hayvan Barınağında piknik keyfi! sitemize 26 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 751 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Alışılmadık Etkinlik: Hayvan Barınağında piknik keyfi!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin, Alikahya Geçici Hayvan Barınağı’na gelen hayvanseverler her zamankinden farklı bir etkinlik yaptı. Sokak hayvanlarına yönelik her türlü rehabilite ve bakımının sağlandığı barınaktaki hayvanları seven ve bakımlarını yapan hayvanseverler yanlarında getirdiği yiyeceklerle piknik yaptı.

ALIŞILMADIK ETKİNLİK

Büyükşehir Belediyesi, sokak hayvanlarına yönelik hizmetlerini sürdürüyor. Bu hizmetlerden en önemli olanlarından biri ise Alikahya modern hayvan barınağı. Hayvanseverlerin memnuniyetini kazanan barınağı önceki gün hayvanseverler ziyaret etti. Sokak hayvanlarını yakından görüp sevme fırsatı bulan hayvanseverler alışılagelmemiş bir etkinliğe de imza attı.

HAYVANSEVERLER ÇOK MEMNUN

Alikahya hayvan barınağına gelen hayvanseverler köpek kulübelerindeki yavru ve yetişkin köpeklerin özel bakımlarını yaptı. Ardından barınaktaki bir kamelyaya geçerek beraberinde getirdikleri yiyeceklerle piknik yaptı. Sokak hayvanlarına çok iyi bakıldığını ve sağlıklarının yerinde olduğunu kaydeden hayvanseverler Büyükşehir Belediyesi’ne verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

KAPILARIMIZ AÇIK

Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Veteriner Şube Müdürü Fatma Dilber Zehiroğlu, hayvanseverlerin yapmış olduğu bu ziyareti çok duyarlı bulduğunu, diğer ilçe belediyelerimizdeki hayvan severlere de bakımevi kapılarının açık olduğunu aktardı. Ziyaretlerinden memnunluk duyacaklarını ifade eden Şube Müdürü Dilber, hayvanların bakım ve sorumluluğunun ağır olduğunun altını çizerek bu doğrultuda hizmetlerine aralıksız sürdürdüklerini ifade etti.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz