- Hoşgeldiniz

AKP Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek Haddini Aştı

AKP Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek Haddini Aştı sitemize 16 Haziran 2013 tarihinde eklenmiş ve 855 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

AKP Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek Haddini Aştı

AKP Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek direnişçilere, ölmüş dedelerine varıncaya kadar hakaret etti

Erdoğan’ın dilinden düşürmediği “camide içki içtiler” yalanına benzer bir açıklama da AKP Kocaeli İl mahmut-civelekBaşkanı’ndan geldi. AKP Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek direnişçiler için “eylemcilerin dedeleri zamanında camileri ahıra çevirmişler, ezanları yasaklamışlardı” dedi.

AKP’liler Gezi parkından başlayıp ülkeye yayınlan halk hareketi karşısında artık ne diyeceklerini iyice şaşırdılar. Erdoğan’ın sık sık tekrarladığı “camide içki içtiler, türbanlıları dövdüler” yalanları artık bıkkınlık verirken, AKP Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, Erdoğan’ın izinden giderek “eylemcilerin dedeleri zamanında camileri ahıra çevirmişler, ezanları yasaklamışlardı” dedi.

Civelek’in binlerce eylemcinin dedesini nasıl tespit ettiği ise merak konusu!

AKP Kocaeli İl Teşkilatı’nın iki ayda bir yaptığı il istişare toplantısında konuşan AKP Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, AKP’nin Kazlıçeşme’de yapacağı mitinge Kocaeli’nden destek vereceklerini söyledi. Kocaeli’nden İstanbul’a çıkartma yapacak olan AKP’lilerden Büyükşehir Belediyesi’nden kiralanan 600 kişilik vapur için 50’şerli gruplar halinde isimler alındı.

Marina Vapur İskelesi’nden kalkacak Atatürk Vapuru’nda AKP Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’da bulanacak. Kazlıçeşme’deki miting için kiralanan vapurun kira makbuzu önceden alınırken, mitinge vapurla gidemeyenler ise kişisel imkanlarıyla Kocaeli’nden Kazlıçeşme mitingine gidecekler.

Toplantıda Gezi direnişine değinen Mahmut Civelek , “Parkta olanların ağaç peşinde olmadıklarını gördük. Eğer ağaç peşinde olsalar da önünü gelen her tarafa saldırmazlardı. Bunları insanlıkla bağdaştıramayız. Eylemcilerin dedeleri zamanında camileri ahıra çevirmişler, ezanları yasaklamışlardı”dedi.

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz