- Hoşgeldiniz

AKP Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya partisinden istifa etti

AKP Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya partisinden istifa etti sitemize 30 Mart 2014 tarihinde eklenmiş ve 442 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

AKP Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya partisinden istifa etti

ak_parti_kayseri_milletvekili_ahmet_oksuzkaya

 AKP tekrar istifa depremiyle çalkalanıyor. AKP Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden açıklama yapan milletvekili Ahmet Öksüzkaya, son zamanlar demokrasi, hukuk ve uzlaşma konularındaki parti politikaları ile şahsi görüşlerinin uyuşmadığını belirtti.

 

Özsüzkaya’nın takipçileriyle paylaştığı açıklaması şöyle:  “2002 yılından beri, özellikle ilk iki dönemde yapılan icraatlarla hem yurt içinde hem de yurt dışında yıldızı parlayan bir ülke konumuna gelmemizde mensubu olduğum partinin katkısı büyüktür. Milletimiz ve dünya milletleri bu gelişmeleri takdirle karşılamıştır.

Ancak, üzülerek görüyorum ki; son zamanlar da demokrasi, hukuk ve uzlaşma konularındaki parti politikaları ile şahsi görüşüm uyuşmamaktadır. Be nedenle Adalet Ve Kalkınma Partisi’nden istifa etme kararı almış bulunuyorum. Bu güne kadar birlikte çalıştığım tüm arkadaşlarımdan haklarını helal etmelerini temenni ediyorum.

Milletimize ve şehrime bağımsız olarak hizmet etmeye devam edeceğim.”

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz