- Hoşgeldiniz

Akmeşe Mahalle Konağı’nın temeli atıldı

Akmeşe Mahalle Konağı’nın temeli atıldı sitemize 22 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 613 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Birçok mahalleye mahalle konağı ve muhtar hizmet binası açan İzmit Belediyesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Belediye son olarak Akmeşe Mahalle Konağı’nın temelini attı.

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen temel atma törenine Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve Yönetimi, İlçe Müftüsü Abdulkadir Keşvelioğlu, İzmit Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şen, Akmeşe Eski Belediye Başkanı Hilmi Sevilen, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Atatürk Mahalle Muhtarı Refik Akyüz, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Halil İnciel ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Akmeşe Mahalle Konağı’nın temeli atıldı

Akmeşe Mahallesi’nde temeli atılan Mahalle Konağı’nın iki katlı olacağını ifade eden Başkan Doğan temel atma töreninde yaptığı konuşmada konakta emekli evi, muhtarlık ofisi, 5 adet kurs odası, fatura ödeme merkezi ve belediye hizmet odası bulunacağı müjdesini verdi. Mahalle konağı projesinin engelliler düşünülerek tasarlandığı ifade eden Başkan Doğan ” son dönemde çok güzel hizmetler alan Akmeşe’nin çehresi hızla değişiyor kısa zaman içerisinde bitirilerek hizmete açılacak olan mahalle konağımız sayesinde birçok ihtiyacımızı konağın içinde oluşturulacak ünitelerden karşılayabileceğiz” dedi.

Temel atma törenine katılan Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, İzmit’te güzel işlerin yapıldığına dikkat çekerek ” bu şehirde çağdaş belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini görüyoruz. İzmit’in her köşesine hizmet götürüyoruz. Bu konak mahallemize çok yakışacak” dedi.

Atatürk Mahalle Muhtarı ve Cumhuriyet Mahalle Muhtarları yaptıkları konuşmada mahallelerine hizmetlerinden ötürü Başkan Doğan ve ekibine teşekkür ettiler. İzmit’e 27 kilometre uzaklıktaki Akmeşe’ye yapılacak mahalle konağı 2 katlı olacak. Zemin katı 226,5 metrekare, 1.katı da 258.4 metrekare olacak konak 6 ayda bitirilecek.

Akmeşe Mahalle Konağı'nın temeli atıldı

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz