- Hoşgeldiniz

Akilleri protesto etti, AKP’li Kocaeli Belediyesi işine son verdi

Akilleri protesto etti, AKP’li Kocaeli Belediyesi işine son verdi sitemize 09 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiş ve 1.207 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Akilleri protesto etti, AKP’li Kocaeli Belediyesi işine son verdi

Başbakan’ın getirdiklerini söylediği ileri demokrasi bumu!

Akiller Heyet’inin Marmara Bölgesi Grubu’nun 19 Nisan’da İzmit’e yaptığı ziyaret sırasında, eline Türk bayrağı alarak ali-yildiz-akil-adamlarheyeti protesto eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yan kuruluşu Kent Konut A.Ş.’de görevli İzmit eski Ülkü ocakları Başkanı    elektrik mühendisi Ali Yıldız’ın  işine son verildi. Akil İnsanlar Heyeti Marmara Bölgesi Grubu’nun Deniz Ülke Arıboğan başkanlığındaki üyeleri Mithat Sancar, Levent Korkut, Ahmet Gündoğdu, Ali Bayramoğlu, Mustafa Armağan, Yücel Sayman ve Hülya Koçyiğit, 19 Nisantarihinde katıldığı İzmit ziyaretleri sırasında bir grup protesto gösterisi yaptı.

Akil Adamlar`ı protesto eden , Ülkü Ocakları eski Başkanları`ndan Ali Yıldız, sosyal paylaşım sitesi facebook`tan da sürekli olarak iktidara yükleniyordu.

çevresinde çok sevilen-sayılan bir isim olan Ali Yıldız`ın bu çıkışlarından rahatsızlık duyan AKP, Kent Konut`taki işine son verdi.

Protestocularla birlikte bayrak açan elektrik mühendisi Ali Yıldız’in yaklaşık 6 yıldır çalıştığı Kocaeeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Kent Konut A.Ş.’deki iş akdi feshedildi.

Ali Yıldız Akil İnsanlar Grubu’nun geldiği gün izinli olduğunu, buna rağmen protestoda bulunduğu gerekçesiyle işten atıldığını söyleyen Ali Yıldız : “Protestoya katıldığım için işten çıkardılar. Başka bir gerekçe yok. Ben o tarihte izinliydim. Akil İnsanlar Grubu’nun İzmit’te olduğunu öğrendim. Elime Türk bayrağı alarak Akil İnsanlar Grubu’nun bulunduğu otelin önüne gittim. Çıkışlarında Türk bayrağını açarak protesto ettim. Daha sonra bana tebligat göndererek işime son verdiler.

Şimdi Ali Yıldız, AKP`yi protesto ettiği için işsiz kaldı.

AKP’ nin çiftliği haline gelen Kent Konut sürekli tartışmaların merkezi, büyük bir ranta sahip olan kent konut en son olarak umut tepe evlerini  AKP yandaşlarına uygun fiyatla satmakla suçlanıyordu.

Ali Yıldız’ ın işine son verilmesinden sonra Kent Konut ‘ un   0262 331 07 03 No’ lu telefonuna protesto telefonları yağıyor.

kent konut

 

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz