- Hoşgeldiniz

Adana’da Cumhuriyet coşkusunu yaşattılar

Adana’da Cumhuriyet coşkusunu yaşattılar sitemize 01 Kasım 2014 tarihinde eklenmiş ve 256 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Türkiye’yi birçok uluslararası yarışmada temsil eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor milli patencileri Ali Demirboğa ile Burak Demirboğa, Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki buz pateni pistinde fırtına gibi esti. Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen gösteriye Ecem Ülker, Demir Özgün ve Nil Arıcı da yer aldı. Nefesler tutularak izlenen milli sporcular, unutulmaz bir görsel şölen sundu.

NEFESLERİNİ TUTARAK İZLEDİLER

Optimum Outlet buz pistinde yapılan gösteride ziyaretçiler, Türkiye Buz Pateni Milli Takımı sporcularını adeta nefeslerini tutarak izlediler. Sporcular artistik buz patenindeki tüm hünerlerini, bu kez Cumhuriyet çocuğu olmanın gururuyla sergilediler. AVM ziyaretçileri, buzun prens ve prenseslerini ellerindeki Türk Bayraklarını sallayarak izlediler. Avrupa ve dünya şampiyonalarında Türkiye’yi temsil eden sporcular, başarılı performanslarının ardından ellerindeki Türk Bayrağı ile izleyicileri selamladılar. Buz pateni gösterisinin yanı sıra AVM’nin tüm katlarından duyulan 10. Yıl Marşı ise Cumhuriyet’in 91. yıldönümü coşkusunu doya doya yaşattı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :