- Hoşgeldiniz

Abdülhamit Gül’den Başkan Karaosmanoğlu’na ziyaret

Abdülhamit Gül’den Başkan Karaosmanoğlu’na ziyaret sitemize 20 Eylül 2014 tarihinde eklenmiş ve 206 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu makamında ziyaret etti.

KOCAELİ’YE ÖVGÜ

AK Partili belediyelerin medeniyet merkezli bir çalışma içerisinde olacaklarını belirten Genel Başkan Yardımcısı Gül, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bu anlamda örnek kentlerden biri olduğunu vurguladı. Ziyarette AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek , AK Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker ve Mehmet Ali Okur, , Büyükşehir Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın ve Başkan Danışmanı Ömer Polat da hazır bulundu.

“BELEDİYELERİ EMANET OLARAK GÖRÜYORUZ”

Belediyecilik anlayışının çok önemli olduğuna vurgu yapan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, “AK Partili yöneticiler belediyeleri birer emanet gibi görüyor ve gece gündüz çalışıyor. Bunun neticesi de zaten yerel seçimlerde ortaya çıkıyor. Bu sebeple bugün Türkiye’deki belediyelerin yüzde 60’nı AK Parti yönetiyor” şeklinde konuştu.

İNSAN VE MEDENİYET

30 Mart yerel seçimleriyle birlikte yeni dönemin başladığını ifade eden Gül, “Yeni dönemin insan ve medeniyet merkezli olmasını hedefliyoruz. Bu dönem şehirlerin restorasyonu olacak. Daha sağlıklı şehirler kurmak için çalışacağız” diye konuştu.

“KOCAELİ BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATTI”

Kocaeli’nin hem yerel seçimlerde hem de cumhurbaşkanlığı seçimlerinde büyük başarı yakaladığını vurgulayan Gül, “Büyükşehir Belediye Başkanımızı ve ekibini tebrik ediyorum. gerçekten büyük başarılara imza attılar” dedi.

“TÜRKİYE STANDARTLARININ ÜZERİNE ÇIKTIK”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ise ziyaretlerinden ötürü Gül’e teşekkür ederek, Kocaeli’deki çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Kocaeli’nin Türkiye’nin üzerinde bir standarta çıktığını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Kocaelimiz Avrupa’nın kentleriyle yarışır hale geldi. Hatta birçok konuda Avrupa’nın da ötesine geçtik diyebilirim” ifadelerini kullandı.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :