- Hoşgeldiniz

7 katlı otoparkın inşaat çalışmaları başladı

7 katlı otoparkın inşaat çalışmaları başladı sitemize 24 Aralık 2014 tarihinde eklenmiş ve 243 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin, İzmit Bekirpaşa mevkiindeki Kadıköy Mahallesi’nde projelendirdiği 7 katlı kapalı pazar yeri ve katlı otopark çalışmalar sürüyor. Temel uygulama çalışmaları tamamlanan yapıda demir örme işleri devam ediyor. Yapının bir kısmında da zemin kat çalışması yapılıyor. 58 bin 400 metrekare inşaat alanına sahip olan yapı içinde, cumartesi ve perşembe pazarlarının taşınması planlanıyor. Tesis 7 kat şeklinde olacak.

 

1060 ARAÇLIK OTOPARK

Proje ile hem kentteki otopark sıkıntısı giderilecek, hem de vatandaşlara kapalı alanda pazar alışverişi yapma imkanı sunulacak. 7 katlı olarak planlanan tesisin bodrum katında kamyon ve minibüsler için 140 taşıtlık otopark yer alacak. Yapının zemin katında bin 287 metrekare alana sahip 3 işyeri olacak. Tesiste 2, 3,4 ve çatı katlarında ise binek araçlarına ait 920 araçlık otopark yer alacak. 388 pazar tezgahının bulunacağı tesiste balıkçılar için ise 8 adet yer ayrılacak.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :